Ahogy írtuk az U16-os összefoglalóban, idén már második alkalommal rendeztük meg az XCBlade 3on3 Ice Hockey Challenge tornát - két korosztályban, külföldi és magyar csapatok részvételével.

Az U14-es korosztályban tíz csapat indult, nyolc magyar és két cseh, akik június 27-én versenyeztek a Tüskecsarnokban.

Minden csapat 5, 1x20 perces meccset játszott.

A táblázaton látható, hogy a két csoport győztese, a Piranyák (Sportországi Cápák) és a Team Spirit (MAC Budapest) került végül a döntőbe. Így a koronavírus miatt elmaradt U14-es, nagypályás magyar bajnokság döntőjét itt tudták lejátszani - igaz, rövidebb meccseken és kispályán.

A döntőben a Team Spirit nyert 6:3-ra, így a második XCBlade 3on3 Ice Hockey Challenge győztese lett.