Hungary Talent

A 2009-es korosztály

2019-04-05 16:21:34

A 2009-es korosztály is több tornán vett részt az idén. Először szeptemberben találkozott 36 játékos Dunaújvárosban, ahol egy edzésen és egy felkészülési meccsen vettek részt.

Fontos tudni, hogy Magyarországon még az U10-es korosztály is kis pályán, 3-3 ellen játszik, azonban Csehországban ebben a korcsoportban már nagy pályán rendeznek mérkőzéseket, így nagy kihívás a csehek ellen játszani. A Hungary Talent decemberben Ceske Budejovicében, míg februárban Érden játszott tornán.

Ezzel a felkészüléssel a lábakban indultunk a legfontosabb tornára a szezonban, ahol idén a csapatunkban 5 egyesületből érkezett 16 játékos versenyzett.

A tornán 7 csapat vett rész és mindenki mindenki ellen játszott.

South Stars - Hungary Talent 1:6

Ugyanúgy, ahogy az U9-es csapat, 4 győzelem mellett 2 vereséggel zártuk a tornát, azonban ez a dobogó harmadik helyére elég volt! A tavalyi évben a második helyen végeztünk ezzel a korosztállyal, de hozzá kell tennünk, hogy ez a mostani harmadik hely egy kicsit talán fontosabb, hiszen itt már nagy pályán kellett bizonyítania a csapatnak.

Edző: Keszthelyi Miklós, Kis Attila

Ami további örömmel töltött el minket, hogy a Hungary Talent legjobb játékosa Fehér Csanád volt.

Gratulálunk a fiúknak és a lányoknak az egész szezonban mutatott szerepléshez, és már most nagyon várjuk a következő szezont, biztos, hogy sok győzelemmel és élménnyel gazdagodunk majd.