Hungary Talent

Javuló tendenciával végül negyedik hely

2018-04-06 09:04:50

Másodszor látogatott Telcbe a 2008-as korosztály, míg tavaly a hatodik helyen végeztek tíz csapatból, idén, már nagy pályán játszva negyedikek lettek a hét résztvevő select csapatból. A dobogó azért sem sikerült, mert nagyon gyengén, két vereséggel kezdték a tornát.

A már fentebb is említett két vereséggel indult tehát a Hungary Select, előbb az Enjoy Hockey Select győzött 4-2-re, majd a North Stars 7:0-ra. Ezután a házigazda ellen óriási csatában 3-3-ra végeztünk - bár 3-1-re vezettünk, de az utolsó percben hátrányba kerültünk és 40 másodperccel a mérkőzés vége előtt 6 a 4 ellen játszva tudtak egyenlíteni. A második napon aztán csupa győzelemmel igyekeztek feledtetni a gyenge kezdést a mieink: előbb a West Select csapatát múlták felül 5-1-re, majd a Klagenfurt gárdáját 1-0-ra, végül az East Select ellen könyvelhettek el 7-2-es sikert.

Nem csak a tavalyi évhez képest mutatott fejlődést a csapat, de a tornán belül is, meccsről-meccsre javuló tendenciát láttunk, az biztos, hogy sokat fejlődtünk a tornán! Ha így folytatjuk, akkor jövőre teljesen bizonyosan a dobogó lesz a cél!

Külön öröm, hogy az egyéni versenyekben, a kapus korcsolyázás kategóriában Halász Márk nyert, ő lett a legjobb a 14 hálóőr között!

Gratulálunk és köszönjük a befektetett munkát! Jövőre pedig irány a dobogó!