Hungary Talent

Két győzelem és két vereség a Stanley kupa-győztes tornáján

2018-12-30 11:17:54

A 2009-es korosztály december 28-29-én egy egész pályás tornán vett részt Ceske Budejoviceben, Csehországban. A torna Jaroslav Pozar nevét viseli, aki háromszoros Stanley kupa győztes és világbajnok - aki két egész napot töltött a pályán a gyerekekkel!

HC Slavia Praha

Magyarországon a 2009-es korosztály még kis pályán versenyez, de Csehországban már sok helyen nagy pályán játsszák a bajnoki mérkőzéseket és a tornákat is.
Épp ezért a játékosaink előtt óriási lehetőség volt az, hogy rutinos klubok és select csapatok ellen mérethették meg magukat.

Nagyon bravúros meccseket játszottunk, így végül 2 győzelemmel és 2 vereséggel zártunk a tornán, ami az ötödik helyre volt elég.

Büszkén mondhatjuk ugyanakkor, hogy a játékban nem voltunk lemaradva, hiszen az összes csoportmeccsen az utolsó percekig minden benne volt a pakliban - a győzelem, a döntetlen és a vereség is. A mérkőzések 3x15 percesek voltak, és az utolsó pillanatig teljes erőbedobással játszani kellett, annyira egy szinten volt a négy csapat a csoportban.

HUNGARY TALENT - HC Slavia Praha 2:3

Ez végül a csoport harmadik helyére volt elég, így az 5-6. helyért játszottunk, ahol 4-2-es sikert arattunk:

HC Lvi 2009-HUNGARY TALENT 2:4

Négy nagyon nehéz mérkőzést játszottak a fiúk és lányok, ami nagyon hasznos volt és rengeteg tapasztalattal gazdagodtunk a tornán.